Często na mirko pojawiają się…

Często na mirko pojawiają się pytania o to, jak to robią te mirasy i węgierki, że przez x miesięcy mają za 29 złotych u nas. Trochę w tym jest kombinowania, trochę to nie jest nasza oficjalna wersja, trochę nie powinniśmy o tym mówić, ale szanujemy kreatywność i bierzcie to, za co płacicie, bo nie jesteśmy korpomolochem i w jajko nigdy nie lecimy. Poniższy „algorytm” pojawił się w dyskusji z @relue , więc umieszczamy tu, bo nam się nie chce więcej pisać, że tak jest i utrudniać Wam sprawy. Więc tak.

1. Bierzesz pakiet Standard 29, w którym masz 15GB, nielimitowane SMSy i darmowe rozmowy do Vikingów i w Play.
2. (Jeżeli chcesz dzwonić gdzie indziej, to 19gr/min z 29zł, które masz na koncie)
3. Używasz sobie spokojnie przez prawie miesiąc (31 dni ważności), termin końca się zbliża, dzwoniłeś do babci, co ma jakiś nieopłacalny abonament w innej sieci, więc wydałeś przez miesiąc 3,20cbl. Przeglądanie mirko i streamów Daniela Magicala zjadło 3,4GB. W tej chwili masz na saldzie 25,80PLN i 11,6GB.
4. SZYBKO kupujesz pakiet 500MB za 5zł (z hajsu na saldzie, bez doładowań).
5. Dane kumulują się, i przez następne 31 dni masz do zużycia 12,1GB i 20,80PLN – nie wydaj tego na głupoty.
7. Powtarzasz do woli. Pamiętaj, że dopóki nie doładujesz całą kwotą, płacisz już za i smski i połączenia w sieci normalnie.
8. Nie było punktu 6.
9. PROFIT!!!

#vikingmobile #mobilevikings #mobileviking #telefony #oszczedzanie #pdk #prepaid (trochę krypto, ale co tak: #orange #tmobile #plus #play) #telekomunikacja #sieci