Do wszystkich obserwujących…

Do wszystkich obserwujących kanał #motorolainternational1000 oraz specjalnie dla @Vein . Nie wiem czy uda mi się zrobić zdjęcia ( przewiało mnie tak ,że się nie mogę wyprostować) ale mam coś lepszego. Podłączyłem ten telefon pod zasilacz i działa ! Włożyłem kartę sim i karta sim mi wpadła do środka ( ಠ_ಠ) Na szczęście udało mi się rozebrać i wyciągnąć kartę ( ciekawostka, na układach scalonych jest datecode z 1993 roku. Teraz już dobrze oblepioną kartę włożyłem do środka i przyjęło ją, ale telefon miał problem z rejestracją w sieci. Specjalnie mnie to nie zdziwiło ( karta jest z Virgin mobile) ale ,że o dziwo menu jest po angielsku to znalazłem opcje wyboru sieci i okazało się ,że namolnie próbuje się połączyć z T-Mobile ( wiedziałem ,że T-Mobile nie ma nawet co próbować na starych telefonach, szczerze mówiąc nawet fabrycznie nowa Manta nie przyjmowała mi kiedyś karty T-Mobile). Na szczęście w menu znalazłem opcje zmiany sieci, wybrałem plusa i zarejestrowało się !
Planuje jak się wykuruje iść do salonu plusa, położyć telefon na ladzie i poprosić starter do mojego telefonu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
To chyba najstarszy telefon w sieci co nie @Specjalista_Plus

Dodatkowo ten telefon ma jebitny głośnomówiący z którym żaden nowoczesny telefon nie może konkurować.

Nagrałem krótki film prezentujący działanie tego telefonu. Niezbyt dobrze się do tego przygotowałem, ale plecy mnie bolą tak ,że nie powinienem ruszać się z łóżka. Nie testowałem jeszcze rozmów przychodzących bo nie mam nikogo kto do mnie zadzwoni w tej chwili.

Zachęcam do komentowania

#telefony #telekomunikacja #retrocomputing #motorola